Найкращі кредитні картки для бізнесу

Тим не менш, якщо ваш бізнес налагоджений і демонструє сильну структуру доходів, нижчий бал може вас кваліфікувати. Є кілька малих візитних карток, доступних людям, які мають справедливий кредит, хоча вони є винятком, а не правилом. Тому підприємці, які в минулому втрачали власні платежі за допомогою кредитних карток або здійснювали несвоєчасні платежі у своїх іпотечних позикодавців, можуть боротися, щоб претендувати на отримання бізнес-картки. Щоб отримати право на отримання кредитної картки для малого бізнесу, ви повинні бути “уповноваженим офіцером” компанії. В основному це означає, що ви повинні мати законне право укладати договори про запозичення з фінансовими установами від імені малого бізнесу. Додаткові переваги багатьох малих візитних карток включають доступ до спеціалізованих витрат

Це ідеально підходить, якщо ваш бізнес досить малий, щоб витрачати щороку менше 50 000 доларів. Якщо ні, витратьте близько 50 000 доларів США, і в такому випадку перейдіть на іншу карту до кінця року. Це лише один єдиний метод підрахунку балів, і емітент кредитних карток може використовувати інший метод при розгляді заявки.

Квіт

Також є нова можливість конвертувати предмети Brex у біткойни або ефіріум – перше в історії погашення криптовалюти, надане бізнес-кредитною карткою. Наявність правильної кредитної картки може допомогти компаніям орієнтуватися не просто в останньому відрізку пандемії, а й забезпечити їх ресурсами, які потребували процвітання ще довго після цього. Якщо ваша організація тимчасово покладається на ділову кредитну картку для створення великих покупок у той час, коли вернуть деньги за игру стим грошовий потік може бути обмеженим, переконайтеся, що ви отримуєте вигідну ставку винагороди. Ці винагороди можна швидко скласти та ефективно використовувати у відрядженнях, поверненні готівки та подарункових картках роздрібного продавця, які згодом можуть принести користь вашому бізнесу. Однак ви можете упустити деякі переваги наявності кредитної картки для малого бізнесу.

Можуть бути кращі варіанти для дрібних підприємств, які не витрачають багато. На жаль, щось трапилось недоречно, і ми не змогли знайти ваші шанси на схвалення. Натомість ви побачите рекомендовані діапазони кредитних балів від емітентів, зазначених поруч із картками на нашому сайті, щоб допомогти вам визначити, для яких карток ви, ймовірно, будете схвалені. Це полегшить заповнення податків щороку та регулярне узгодження керівництв, тим більше, що деякі емітенти надають розбивку на категорії, на які ви витрачаєте.

Що таке корпоративні кредитні картки?

Він заробляє 5% на перших 25 000 доларах США спільних покупок канцелярського приладдя, Інтернету, провідних телефонів та телефонних послуг щороку за потенційну суму 1250 доларів США щороку. Американський банк бізнесу Platinum на пару місяців перевищує те, що ви знайдете на конкуруючих картках, також це стосується не лише покупок, але додатково балансу переказів. Ви не отримаєте винагороди, і це насправді не найкращий вибір для витрат за кордоном, враховуючи плату за покупку за кордоном у розмірі 3%. Але якщо ви шукаєте багато місця для дихання, ось ваша картка.

Посилання на товари, функції та тарифи на сайтах альтернативних партій часто змінюються. Незважаючи на те, що ми робимо все набагато краще, щоб їх оновити, номери, вказані на цьому веб-сайті, можуть відрізнятися від фактичних. Ми можемо мати фінансові відносини з низкою компаній, згаданих на цьому веб-сайті. Окрім іншого, ми можемо отримувати безкоштовні товари, послуги експертів та / або грошову компенсацію в обмін на підтримку спонсорованих продуктів або послуг. Ми докладаємо зусиль, щоб писати точні та справжні думки та статті, і всі висловлені думки та думки належать виключно авторам. Загальна економіка спільного використання змінює, що це означає бути у бізнесі для себе.

Платіжна платіжна картка Wells Fargo Business

Вони включають щедрі щорічні туристичні кредити, неперевершений доступ до лаунжу, який включає шезлонги Amex Centurion та багато іншого. Кредитні діапазони CreditCards.com походять від балу FICO® Score 8, що є одним із багатьох різних видів кредитних балів. Якщо ви подаєте заявку на отримання кредитної картки, позикодавець може використовувати інший кредитний рейтинг при розгляді заявки на отримання кредиту. Ви можете знайти свій кредитний рейтинг на веб-сайтах Dun & Bradstreet, Equifax та Experian.

Для тих, хто хоче отримувати бонусні винагороди там, де вони витрачають найбільше, але не хочуть проблем із використанням різних карток для різних покупок, США Ви щомісяця зароблятимете 2% у двох найкращих категоріях витрат, без будь-які дії, необхідні з вашого боку. Це може бути благом для компаній з різними схемами витрат. Враховуючи відсутність щорічної плати, американська виставка Blue Business Cash ™ Card окупається власникам бізнесу, які витрачають 50 тис. Доларів США або набагато менше на рік.

Як застосовувати

Вам доведеться використовувати пільги, щоб отримати належну вартість з картки. Він коригується залежно від вашого використання Картки, вашого стану платежів, кредитної картки, визнаних нам фінансових ресурсів та інших факторів. Основними критеріями нашого рейтингу були ставки винагороди та додаткові переваги, такі як бонуси викупу, план страхування та функції управління витратами. Хоча можна використовувати кредитну картку для фінансування старту вашої організації, це, як правило, ризикована пропозиція. Ви також абсолютно бажаєте отримати кредитну картку з 0% річних, якщо ви використовуєте її для започаткування малого бізнесу.

Перший рік відмовились, але щоб випередити річну плату Spark Money у розмірі 95 доларів США, потрібно повернути щонайменше 4800 доларів на рік (близько 400 доларів щомісяця). Також є плата в розмірі 19 доларів за включення іншого авторизованого користувача; це почне діяти, щоб мати можливість додати працівника на свій рахунок. Нарешті, слід пам’ятати про плату за іноземні транзакції в розмірі 3% (із мінімум 1 доларом США).

Costco Anywhere Візитні картки Visa® від Citi: Найкраще для повернення грошей на кожен день

Вони не беруть щорічних платежів і забезпечують нижчі АПР та вигідні переваги для підприємств на початковій стадії. Більше того, такі картки пропонують новим фірмам прості способи отримати кваліфікацію та розпочати кредитування бізнесу. Порівняння найкращих карток – це простий спосіб знайти відповідну для вас. Сплануйте свої витрати та кошти, щоб ви могли претендувати на будь-які привітальні бонусні пропозиції, і розрахуйте свої потенційні вигоди перед поданням заявки, щоб забезпечити, що ви витратите достатньо, щоб щороку перевершити річну плату за картку.

Однак кілька візитних карток призначені для великих корпорацій з великими потоками доходу. Якщо це те, що вам потрібно, подивіться на картки Brex та американські виставкові корпоративні картки. Це платіжна картка, тобто ви повинні сплатити повний баланс до дати виплати. Ви зможете вибрати один із трьох цінних курсів нагород, і є величезний перелік кредитів та знижок, якими можна скористатися. Вони включають 5000 доларів США в якості кредитів AWS, знижку 40% на перші 12 місяців QuickBooks, знижку 5% на покупки оголошень Microsoft, знижку 25% на відповідні плани Slack та багато іншого. Картка Brex Daily повинна поєднуватися з рахунком управління грошовими коштами Brex Funds.

Найкраще для канцелярського приладдя та бездротового зв’язку: кредитна картка Ink Business Income®

Вам потрібно буде йти в ногу з усіма моделями кредитної оцінки, щоб почати бачити повну картину кредитоспроможності вашої компанії, тож ознайомтеся з тим, як діючий кредитний рейтинг дає результати. Не соромтеся надіслати нам контакт, знайти нас на Facebook або надіслати нам твіт @Bankrate. Будьте в курсі подій та отримуйте інформацію за останніми новинами та порадами про бізнес-картки. Навіть з урахуванням обмеження витрат, перспектива заробити щонайменше $ 1000 готівкою за календарний рік повинна викликати певне заклик майже до будь-якого власника малого бізнесу.

Як згадувалося вище, не робіть помилок, думаючи, що неправильне використання кредитних карток вашої організації не вплине на ваші власні приватні кредитні бали. Однак кредитна картка малого бізнесу може пом’якшити удар цих витрат винагородою або поверненням грошей залежно від ваших витрат. Крім того, ряд малих візитних карток пропонують вступні нульові інтервали відсотків на покупки та перекази залишку. Це означає, що компанії, у яких очікуються великі витрати, будь то стартові витрати чи якісь значні капітальні витрати, можуть затримати собі кілька місяців безвідсоткового часу для погашення цих покупок. Бізнес-кредитні картки для стартапів – це ефективний спосіб створити бізнес-кредит, відокремлюючи свої

Чи можете ви отримати бізнес-кредитну картку?

Редакційна команда Balance склала цей найбільший список карток, використовуючи ті самі фактори, що використовувались для оцінки наших найкращих загальних позицій пошуку карт, але зосереджена на картках, виданих власникам малого бізнесу. Від робочого процесу до запасів до планів поверхів, ваш бізнес постійно змінюється. Ось чому у вас є можливість витрачати кошти, що перевищують обмеження запозичень, завдяки розширеним можливостям купівлі. Ці картки можуть заощадити ваші гроші та допомогти вам заробити винагороду на тисячі. Ви отримаєте найкраще співвідношення балів при викупі рейсу або переказі партнерам з подорожей Amex.

ретельно відстежуйте свої покупки та переконайтеся, що ви не обов’язково змішуєте особисті та ділові витрати. Хоча компанії, що видають кредитні картки, швидше за все, не піклуватимуться і не зважатимуть, IRS буде, якщо вас перевірять. Наявність спеціальної ділової кредитної картки – чудовий спосіб зберегти предмети нарізаними та сухими. На відміну від кредитних карток малого бізнесу, за якими власники карток самостійно відповідають за залишок на картці, якщо підприємство зазнає невдачі, візитні картки просто відповідають за борг по картці. Як правило, більшість кредитних карток малого бізнесу вимагають особистої гарантії разом із заявкою. Якщо бізнес не виконує обов’язки, особистий поручитель може нести фінансову відповідальність.

Скільки карток працівників я можу додати на єдиний рахунок?

Ми отримуємо компенсацію в торгівлі за розміщення спонсорованих продуктів та товарів, послуг та послуг, або ви просто натискаєте певні посилання, розміщені на нашому сайті. Отже, ця компенсація може впливати на те, як, де і в якому придбанні товари з’являються в класах переліку. Інші фактори, такі як наші власні правила власного веб-сайту, і те, чи пропонується щось у вашому районі або у вашому самостійно вибраному асортименті кредитної історії, також можуть впливати на те, як і де продукти відображаються на цьому веб-сайті. Хоча ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт чи послугу. Якщо ви намагаєтесь отримати картку, і у вас також є ділова кредитна оцінка, більшість експертів сходяться на думці, що ідеальною є оцінка як мінімум 75.

Щорічної комісії абсолютно немає, якщо заробіток пов’язаний категоріями або обмеженням груп, ви можете заробити більше за допомогою картки, яка стягує річну ставку. Рейтинги Fit Small Business розраховуються майстерно розробленою нашою редакційною командою. Наша класифікаційна рубрика враховує вид кредитної картки, а також тарифи, витрати, винагороди та додаткові функції, такі як страхування. 100 000 бонусних балів, як тільки ви витратите $ 15 000 на покупки протягом перших 3 місяців після відкриття рахунку.

Середні ставки автострахування на 2021 рік

Main Menu